Czersk, Piaskowa 29
602-156-599
bit_service@poczta.onet.pl

Urządzenia fiskalne POSNET

PRODUCENT KAS FISKALNYCH, DRUKAREK I TERMINALI

Od 26 lat dostarczamy wyjątkowe rozwiązania technologiczne, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy. Oferujemy m. in. nowoczesne kasy i drukarki fiskalne, wytrzymałe wagi sklepowe czy łatwe w obsłudze ekrany dotykowe. W naszych produktach łączymy innowacyjność, wytrzymałość, funkcjonalność i łatwość obsługi, a wszystko to zamykamy w ciekawie zaprojektowanych obudowach. Sprawdź, co oferujemy i wybierz urządzenia odpowiednie dla Ciebie.

KASY FISKALNE POSNET

To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie. Każda kasa fiskalna Posnet w swym wyposażeniu oferuje szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

Kasy fiskalne Posnet to wysoka jakość wykonania, nowoczesny design, przystępna cena i wiele, przydatnych przedsiębiorcy funkcji.

Szczegółowy opis urządzeń fiskalnych wraz z cennikiem dostępny na stronie producenta.

 

DRUKARKI FISKALNE

W asortymencie Posnet znajduje się szereg drukarek fiskalnych niezbędnych do prowadzenia przedsiębiorstwa handlowego lub usługowego. Posiadamy nowoczesne drukarki fiskalne, które mają wbudowane rozmaite, innowacyjne funkcje, takie jak np. pracowanie w poziomie lub pionie czy możliwość zaprogramowania różnych walut, w których urządzenie będzie rejestrowało transakcje. Udostępniamy modele klasyczne, które doskonale sprawdzą się w m.in. gabinetach kosmetycznych, punktach fryzjerskich, kinach, hotelach czy w małych i większych sklepach.

Oferta, jaką prezentujemy jest bardzo szeroka i spełni oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Wybierz nasze łatwe w obsłudze drukarki fiskalne i usprawnij pracę swojej firmy.

SKANERY, WAGI, TERMINALE I INNE

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami oferowanymi przez POSNET. W ofercie wiele produktów usprawniających sprzedaż m.in.:

  • Fiskalne terminale płatnicze
  • Urządzenia Posnet All in one
  • Ekrany dotykowe
  • Czytniki kodów kreskowych marki Honeywell
  • Wagi

Więcej informacji na oficjalnej witrynie POSNET.